Bëri bujë me tipin e guximshëm, rikthehet Armela por e transformuar (FOTO LAJM)

Ajo është e para femër që fitoi në reality shown Big Brother.

Ermela Mezuraj, biondja simpatike dhe me një karizëm të veçantë veç lekëve duket se nuk arriti dot të realizonte asnjë nga pritmshëritë e saj.

Dëshira dhe pasioni i saj ishte për televizionin, por gjatë rrugës në këto vite nuk i doli përpara asnjë portë jeshile për t’u futur brenda. Madje edhe për punë të tjera nuk i ka ecur shumë.

Por mesa duket Ermela ka ndryshuar shumë në look.

Ajo ka postuar fotografi në rrjetin social Instagram, ku duken qartë buzët e bëra apo ndryshime të tjera në fytyrë.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2018, ora 17:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori