Bëri bujë me dobësimin drastik, Erik Fullani sërish në qendër të komenteve (FOTO LAJM)

Erik Fullani ishte për një kohë një nga personazhet më të përfolura në rrjetet sociale, jo vetëm si djali i Ardian Fullanit, ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë apo lidhjeve të tij dashurore, por edhe si djali që në mënyrë drastike humbi peshë në pak muaj duke marë format e një modeli.

Eriku mori të gjithë vëmendjen e mediave me deklaratat e tij se ndihej mjaftë mirë me 90 kilogramë më pak.

Por fotot e fundit e djalit të ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë ka çuditur ndjekësit dhe ka marrë sërish vëmendjen e tyre.

Ai shfaqet përsëri me kilogramët të cilët i kishte humbur duke bërë kështu që edhe ndjekësit të shprehin të gjithë habinë në komente./albeu.com/
Shtuar më 05/12/2020, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori