Bënë xhiron e botës, këto janë reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit

Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh.

Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga njerëzit apo ndjekur nga paparacët.

Ama paparacët ndonjëherë edhe e teprojnë me këmbënguljen e tyre.

Kështu në galerinë më sipër të sjellë nga albeu.com do të shihni reagimet epike të VIP-ave, të cilt do të përpiqen të fshihen apo tja kthejnë me humor. /albeu.com/

Shtuar më 24/08/2018, ora 21:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori