Bënë dasëm të madhe por ska "muaj mjalti", reagimi i Irës tipik i një vajze shqiptare (FOTO LAJM)

Prej pak javësh kurorëzoi në martësë dashurinë disavjeçare, por për aktorin Gaz Paja dhe partnerën e tij muaji i mjaltit ka ardhur pak ndryshe. Kjo për faktin, se aktorit të humorit i duhet të jetë në punë edhe gjatë sezonit veror.

E pikërisht për këtë pjesë e ka pyetur edhe kryeministri Rama, gjatë një kafeje mëngjesi që kanë konsumuar së bashku me banorë të Njësisë 5 në kryeqytet.

Rama: ǒkemi mo, si po ecën martesa?

Gaz Paja: Mirë, ja atë po flisnim, punën e mjaltit.

Rama: Mirë po ecën?

Gaz Paja: Po mirë.

Rama: Muajin e mjaltit e ke me protesta?

Gaz Paja: Jo muajin e mjaltit jam në punë unë.

Veliaj: Gazi bën këtë turin e portokallisë nëpër qytete gjatë verës

Rama: Nuk e ke ndërprerë. Gruaja ç’thotë?

Gaz Paja: Përpiqet të ambientohet. (Shkakton të qeshura)

Shtuar më 26/06/2019, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori