Bën para me thasë, por këngëtarja shqiptare ndryshon profesion (FOTO LAJM)

Xhesika Ndoj konsiderohet si një nga vajzat më të diskutuara të showbizit. Ajo u bë pjesë e muzikës duke nxjerrë në treg videoklipe me përmbajtje përgjithësisht erotike.

Ndoj gjithmonë edhe në rrjetet sociale shquhet për fotografitë provokuese dhe fotot me armë apo para pasi, sic tregon edhe vete ajo paguhet me thase me para.

Teksa karriera po i ecte më së miri e kënga e re "Habibi" ka rezultuar e suksesshme, Xhesika ka deklaruar se ka ndryshuar profesion.

Nga aq pak sa mund të shihet, Xhesika ndodhet në një gomisteri megjithatë nëse deklarata e dhënë nga ajo, është thjesht shaka, mbetet të shihet. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2018, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori