Bën namin në rrjete sociale, “ëngjëlli” shqiptar i Victoria's Secret del pa make up (FOTO LAJM)

Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën.

Modelja që punon për Victoria’s Secrets ka pozuar vetëm me të brendshmë dhe pa pikën e make upit.

Instagrami i shqitares numëron shumë fansa dhe prej kohësh kënaq ata me poza bujare.

Tika është në super formë edhe pse nuk është lyer. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2019, ora 23:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori