"Bella ti je?", modelja e njohur zhgënjen fansat me pamjen e saj të vërtetë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Padyshim që Bella Hadid është një nga modelet më të paguara të momentit dhe më të vlerësuara në të gjithë botën.

Edhe pse vetëm 20 vjeç tashmë modelja ka krijuar një imazh unik dhe shumë origjinal.

Modelja amerikane ka sfiluar këtë herë në pistën e Victoria Secret.

Por duhet thënë se modelja ka zhgënjyer pafund. Ajo është vërtet e dobët por të pasmet e saj janë të rëna dhe Bella nuk duket aspak si në fotosetet e Instagramit.

Fansat në Twitter dhe Instagram kanë reaguar shumë të zhgënjyer nga paraqitja e saj. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2017, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori