Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Bella Hadid thyen "rregullat", pozon provokuese si rrallëherë (FOTO LAJM)

Bella Hadid vazhdon të jetojë jetën e saj më të mirë dhe t'i bëjë të gjithë të kenë zili.

Bukuroshja 23-vjeçare ka postuar në Instagram një selfie seksi, teksa veshur me recipeta të zeza me dantellë, të cilat kanë mbuluar shumë pak.

Bukuroshja zakonisht i shmang pozat kaq provokuese por këtë herë nuk është kursyer.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2019, ora 15:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori