E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Bella Hadid mahnit veshur me të bardha në rrugët e New-Yorkut (FOTO LAJM)

Një nga modelet më të njohura dhe të suksesshme në botë është padyshim Bella Hadid e njohur ndryshe si motra e Gigi Hadid.

Këtë herë ajo ka mahnitur fansat teksa ecte rrugëve të New York-ut.

E veshur me xhinse të shkurtra dhe një bluzë po ashtu shumë të shkurtër.

Bukuroshja amerikane dukej provokative dhe shumë e nxehtë teksa ecte plot buzëqeshje në fytyrë.

Bella Hadid është një ndër modelet më të kërkuara për momentin në fushën e modës. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2017, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori