Bella dhe Teylor, mos e ekzagjeruan?! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Fama e saj është gjithmonë në rritje madje me ritme mjaft të shpejta. Në sfilatën e fundit të Victoria’s Secret në Shangai, mungoi motra e saj Gigi, por megjithatë Bella e zëvendësoi më së miri.

Tashmë engjëlli i Victoria’s Secret nuk njeh më limite dhe ka pozuar për “Vogue Italia”, ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

Bella është fotografuar së bashku me modelen tjetër Taylor Hill, ku qëndrojnë të dyja nudo mbi tavolinën ku nuk mungojnë edhe makaronat. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2017, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori