Belen Rodriguez ngre temperaturat, me fustan të gjatë tregon linjat FOTO LAJM)

Belen Rodriguez është mjaft e komentuar për shkak të dukjes së saj dhe fizikut të kompletuar.

Modelja dhe ylli televiziv është një nga femrat më të famshme dhe më seksi në Itali.

Paraqitja e saj e radhës në Instagram nuk do shumë koment, bukuroshja 34 vjeçare theksoj format atraktive në një fustan me prerje që ia zbulonte këmbët e gjata.

Ajo dukej "përvëluese" duke ngritur temperaturat më pamjen e saj tejet joshëse

Belen është e lindur në Argjentinë ndërsa ka një karrierë të suksesshme në Itali ku jeton prej vitesh.
Shtuar më 15/06/2019, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori