Bëhuni gati! Geti dhe Flori do të sjellin bashkëpunimin e ri sot
Janë padyshim dy nga emrat më të mirë të muzikës shqiptare dhe vite më parë kanë realizuar 2 bashkëpunime sëbashku.

Së fundmi duket se ata kanë gati bashkëpunimin e rradhës gati.

Siç e kishin paralajmëruar Getoar Selimi dhe Flor Mumajesi e kanë gati projektin muzikor me një postim në Insta kanë treguar orën e lançimit të klipit.

Bëhuni gati për sot, në orën 18:00 vjen “Dashni me raki”, Flori dhe Geti me siguri po sjellin një hit të ri. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 14:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori