Bëhen bashkë Dafina Zeqiri dhe Emina Çunmulaj në Amerikë (FOTO LAJM)

Dy të famshmet shqiptare, modelen Emina Cunmulaj dhe këngëtaren Dafina Zeqiri i bashkoi Amerika, pasi kanë kaluar një ditë të tërë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Prej vitesh Emina Cunmulaj jeton në SHBA ku ka zhvilluar karrierën e saj si modele, por gjithashtu ka krijuar edhe familje.

Megjithatë, ato kanë surpizuar publikun dhe fansat e tyre pasi u shfaqën bashkë ditën e kaluar. Emina megjithëse ka shumë vite që është larguar nga atdheu, vazhdon të ruajë traditat shqiptare dhe një ndër vlerat e saj është mikpritja.
Shtuar më 15/03/2018, ora 12:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori