Bastexhinjtė, bebja e Kate do tė quhet Diana
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Bebja e &#8203">8203;&#8203">8203;William dhe Kate cila do tė vije nė jetė nė korrik mund tė marrė emrin Diana. Bastet kanė nisur me gjininė; mashkull kuotohet me koeficientin 2, ndėrsa mundėsia qė Kate tė lindė njė vajzė e qė mė pas ta pagėzojė me emrin Diana, nė nder tė mamasė sė bashkėshortit tė saj, e lindur mė 1 korrik, kuotohet me koeficientin 1.91.

Alternativat s’ndalen me kaq. Qė foshnja do tė ketė flokė me ngjyrėn e sė ėmės, kuotohet me 2.62 dhe qė do tė peshojė pak mė shumė se 3 kilogram kuotohet me koeficientin 3. Kulmi arrin me parashikimet pėr mėnyrėn se si do tė lindė Kate dhe kohėzgjatjen. /albeu.com/

Shtuar më 14/01/2013, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe

Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe