Bastexhinjtë, bebja e Kate do të quhet Diana
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Bebja e &#8203">8203;&#8203">8203;William dhe Kate cila do të vije në jetë në korrik mund të marrë emrin Diana. Bastet kanë nisur me gjininë; mashkull kuotohet me koeficientin 2, ndërsa mundësia që Kate të lindë një vajzë e që më pas ta pagëzojë me emrin Diana, në nder të mamasë së bashkëshortit të saj, e lindur më 1 korrik, kuotohet me koeficientin 1.91.

Alternativat s’ndalen me kaq. Që foshnja do të ketë flokë me ngjyrën e së ëmës, kuotohet me 2.62 dhe që do të peshojë pak më shumë se 3 kilogram kuotohet me koeficientin 3. Kulmi arrin me parashikimet për mënyrën se si do të lindë Kate dhe kohëzgjatjen. /albeu.com/

Shtuar më 14/01/2013, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit