Bebe Rexha tërbon rrjetin, kërcen "twerk" në mes të rrugës (VIDEO)
Bebe Rexha është një prej personazheve më të përfolur të shoëbizzit shqiptar por jo vetëm. Ajo njihet për statuset e saj të çmendura nga ku ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta e saj.

Së fundmi përmes një postimi në Instastory, këngëtarja është shfaqur në mes të rrugës duke kërcyer Twerk, dhe dhjetëra njerëz janë afruar rreth saj duke e parë.

Edhe këtë herë me këtë që bëri Bebe, tregon se nuk do t’ia dijë aspak se ç’thotë bota për të, por shijon në çdo sekond jetën e saj.
Shtuar më 22/10/2019, ora 18:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori