Bebe Rexha prezanton vëllain dhe ai është shumë seksi (FOTO LAJM)

Bebe Rexha dje ka pasur një ditë shumë të veçantë pasi pasi vëllai i saj Florenti ka festuar ditëlindjen. Dhe sigurisht që nuk mund të mungonte një urim nga e motra.

Bebe ka postuar dy foto të Florentit në Instastory, në njërën prej tyre ai duket qesharak me flokët e kapura me një llastik në majë të kokës por Bebe këtë e bëri për shaka pasi vetëm pak sekonda më pas ka postuar një foto 'hot' të tij.

Florenti duket shumë simpatik dhe Bebe nuk është hera e parë që na njeh me vëllain e saj pasi ata kanë shumë foto bashkë dhe kanë një marrëdhënie të mirë me njëri tjetrin. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2017, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori