Bebe Rexha merr dhuratën më të bukur nga Kim Kardashian
Pëlqej
Kim Kardashian dhe Mario kanë nxjerrë në shitje linjën e re të produkteve të kozmetikës, në bashkëpunim me njëri-tjetrin.

E veçanta e këtij bashkëpunimi është se Mario i ka vendosur emrin shqip një prej tonevesyve, pikërisht “ALBANIAN”.

Ai ka publikuar në Instagram një fotografi, ku shfaq emrat që u kanë vendosur nuancave të ndryshme të tonevesyve, ku secila ka një kuptim të veçantë siç thotë Mario.

Menjëherë dyshja kanë vendosur që disa nga produktet t’i shpërndajë te shoqëria e saj e afërt për promovim. Njëra prej tyre që pati fatin të marrë një dhuratë të tillë nga Kim, është edhe këngëtarja Bebe Rexha.

Këngëtarja shqiptare publikoi në InstaStory disa imazhe të produkteve kozmetiket linjës K&M, ndërsa shkruante falënderime për Kimin dhe Marion.
Shtuar më 01/04/2018, ora 12:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori