Bebe Rexha kthehet dhe tregon të pasmet: Sepse unë mundem
Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, Bebe Rexha po i mban pranë vetes një numër të madh fansash.

Me imazhet që publikon ajo pothuajse gjithmonë i ‘shpërblen’ me foto provokative.

Bebe në fokus të veçantë ka të pasmet gjigante dhe njësoj ka vepruar edhe këtë herë. Ajo ka kthyer kokën duke nxjerrë gjuhën jashtë ndërsa ka treguar vithet të cilat duken mjaftueshëm seksi në xhinset e zeza e të ngushta.

”Sepse unë mundem” ka shkruar këngëtarja shqiptare e famshme në botë, Bebe Rexha ndërsa nuk kanë munguar komentet pozitive dhe pëlqimet e shumta. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori