Bebe Rexha injoron publikisht Noizyn
Noizy sigurisht që dihet se është një reper që preferohet nga shumë vajza.

Por ndryshe qenka me Bebe Rexhën.

Teksa këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po bënte një video live, Noizy është futur dhe ka lënë një koment publik për këngëtaren.

"E ki krytë e madh"- i shkruan Noizy në videon live të cilën po e ndiqnin rreth 6 mijë persona shkruan xing.al.

Megjithatë, këngëtarja duket se nuk e ka parë komentin pasi nuk ka bërë asnjë reagim. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2019, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori