Bebe Rexha i thotë në live Encës: Më pëlqen muzika jote (FOTO)

Pëlqej
Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, ka shprehur simpatinë e saj ndaj Enca Haxhiajt ndërkohë që ka qenë ‘live’ në Instagram.

Ka qenë Enca ajo që i ka komentuar këngëtares me famë botërore, duke e komplimentuar për pamjen e jashtme dhe Bebe teksa ka lexuar komentin e saj, ka thënë: “Oh Enca ti dukesh e mahnitshme dhe më pëlqen shumë muzika jote”.

Kjo është hera e parë që Enca i shkruan në ‘live’ Bebes, duke na lënë të kuptojmë se ka një marrëdhënie të ngrohët me të. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori