Bebe Rexha i habit të gjithë, "Xhixhile " në Los Angelos (VIDEO)
Padyshim që Bebe është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme.

Ajo tashmë është e njohur botërisht por kurrë nuk e ka fshehur origjinën shqiptare, përkundrazi ka treguar krenari për të shkruan Albeu.com.

Ajo këtë herë ka postuar në Isntastory një fragment të një dasme ku në sfond dëgjohet kënga e njohur shqiptare: Xhixhile.

"Babi im vjen në LA dhe ja çfarë shfaqet në televizorin tim"-ka shkruar ajo.

Këtë verë Bebe ishte në një dasmë këtu bashkë me familjarët e saj nga Shqipëria dhe mesa duket tashmë e kanë marrë për të parë diskun me xhirimet. Epo shikim të mbarë Bebe. /albeu.com/


Shtuar më 23/09/2017, ora 11:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori