Bebe Rexha: Fanse e West
Në listën e bashkëpunimeve në të ardhmen e Bebe Rexhas bën pjesë edhe Kanye West.

“Unë mendoj se ai është shumë i zgjuar dhe rrezikon”, tha Bebe për Billboard, duke shtuar: “Jam fanse e muzikës së tij. Kjo është ajo çfarë kam pasur qëllim të jem dhe nuk dua asnjëherë të ndjek radiot e zakonshme, kjo ka qenë gjithmonë motoja ime”. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2016, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori