Bebe Rexha befason me deklaratën: Askush nuk vdes i virgjër
Bebe Rexha ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vije me një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore njihet për tekstet dhe videoklipet që çdo herë rrëmbejnë vëmendje dhe guximin që ka për të shpreh atë që e mendon përmes artit.

Edhe në këngën e re që pritet ta publikoj së shpejti 29 vjeçarja padyshim do të jetë në qendër të vëmendjes.

Pak nga përmbajtja e teksti, Bebe e ka treguar përmes një statusi në "Twitter".

Edhe në këngën e re që pritet ta publikoj së shpejti 29 vjeçarja padyshim do të jetë në qendër të vëmendjes.

Pak nga përmbajtja e teksti, Bebe e ka treguar përmes një statusi në "Twitter".
Shtuar më 25/06/2019, ora 13:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori