Beatrix Ramosaj "sfidon" plazhet e Spanjës me linjat perfekte (FOTO LAJM)

Këngëtarja e mirënjohur Beatrix Ramosaj bënë bujë për gati çdo postim të sja në rrjetet sociale.

Format e saj trupore dhe shijet elegante për veshjet nuk kanë të sharë.

Këto ditë të nxehta vere Beatrixi ka vendosur ti kalojë në plazhet e Spanjës prej nga poston edhe foto në rrjetet sociale.

"Mjaltë, unë jam pamja", shkruan këngëtarja duke "sfiduara plazhet e bukura të Spanjës.
Shtuar më 02/08/2019, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori