Beatrix Ramosaj bën një dedikim të vecantë: "Je fryma ime..." (FOTO LAJM)

Beatrix Ramosaj gjithmonë ka treguar sesa e lidhur është me familjen e saj dhe se nuk ndahet prej tyre në asnjë çast.

Por dita e sotme është shumë e rëndësishme për të pasi mamaja e saj feston ditëlindjen.

Përmes një urimi shumë të ndjerë në Instagram, Beatrix i ka shprehur të gjithë dashurinë dhe përkushtimin e saj.

“Do doja qe jo vetem sonte por ne cdo dite te kesaj jete te te falja gjithe boten dhe cdo gje qe te ben ty te lumtur.
Te te falja gjithe jeten dhe gjithe kohen e kesaj bote, te lulezoje dhe te gezoje cdo moment. E dhe jeten tende per mua dhe Albanin dhe nuk e shijove dot kurre jeten sic duhet.
Per kete me vjen keq por ta dish qe une do bej maksimumin qe ne vitet ne vazhdim te ta shperblej gjithe dashurine dhe cdo gje qe ke bere per ne. Je jeta ime, fryma ime, gezimi im me i madh ne kete bote. Buzeqeshja jote me shton jeten.. dua te jesh e lumtur pergjithmone. Gezuar 45 vjetorin Mbreteresha ime.
Te shtofte Zoti jeten dhe energjine pozitive qe vetem ti rrezaton. Sa vjen dhe behesh me e bukur. TE DUAM SHUME,”-përfundon statusi i BeatrixInstagram.

Gjithashtu ajo ka publikuar edhe disa foto të tjera duke festuar ditëlindjen e nënës së saj.
/albeu.com/
Shtuar më 21/06/2017, ora 09:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori