Basketbolli “bashkon” Rihanna-n dhe Brown
Rihanna dhe Chris Brown ndonëse nuk janë më bashkë, ata janë shpesh në qëndër të vëmëndjes së paparacëve. Një ndeshje basketbolli e zhvilluar për bamirësi në Barclays Center në Nju Jork, bëri bashkë Rihanna-n dhe Chris Brown. Këngëtarja 26-vjeçare u fotografua në shkallët e arenës sportive, teksa ishte duke ndjekur ish-partnerin e saj, pjesë e lojës së bamirësisë. Nga të dy nuk u shkëmbye asnjë fjalë. /albeu.com/


Shtuar më 22/08/2014, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori