Bashkëshortja kujton Florin në prag festash: Falni dashuri si të ishte hera e fundit
Megjithëse këto ditë festash kanë qenë mjaft të gëzuara për bashkëshorten e Dr. Florit, Blerina edhe prej ditëlindjeve të fëmijëve të saj, sërish në këtë prag Krishtlindjesh ajo nuk mund të qëndronte pa përmendur bashkëshortin e saj të ndjerë.
Përmes një foto në Instagram ajo ka dhënë gjithashtu një mesazh mjaft të fortë për t’i dashur njerëzit e afërt dhe për të falur sa më shumë dashuri.
Në foton e publikuar në Instagram shfaqen dy gota shampanje ku mbi to janë gdhendur emrat e Florit dhe Blerinës. “Keto gotat duken bosh, por janë te mbushura plot me kujtime dhe dashuri!
Falni sa me shume dashuri! Puthini dhe perqafojini te dashurit tuaj sikur te ishte hera e fundit. Gezuar Krishtlindjen! Bekime! Ika se do qaj tani,”-përfundon postimi prekës i bashkëshortes së Dr.FloritInstagram./Albeu.com/
Shtuar më 24/12/2016, ora 23:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori