Bashkëshortja nxjerr momentin ndryshe, Basha i lexon vajzës
Bashkëshortja e kreut të PD-së, Aurela ka postuar në Instagram një foto të kryetarit Basha me vajzën e tij, Viktoria duke i lexuar librin e saj të preferuar.

Këtë mbrëmje, Lulzim Basha i veshur sportiv dhe me rroba shtëpia është ulur bashkë me vajzën në një krevat dhe po i lexon asaj një libër.

“Sonte në kohë për t’i lexuar gocës librin e preferuar”, shkruan Aurela.

Shtuar më 24/01/2021, ora 21:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori