Bashkëshortja e Gold AG sjell foto të reja nga muaji i mjaltit
Gold AG dhe Ermira Shkodra po shijojnë pushimet në Shqipëri.

Gold AG dhe Ermira Shkodra pas martesës vendosën që pushimin e parë ta bëjnë në bregdetin shqiptar.

Çifti po qëndrojnë në Vlorë, ndërsa nga atje po sjellin kohë pas kohe fotografi për ndjekësit në rrjete sociale.

fundi, ishte Ermira ajo e cila postoi një imazh, ku shfaqet bashkë m Goldin dhe këngëtaren Poni, duke u relaksuar në një lokal buzë detit.

Kujtojmë se Gold AG ka publikuar së fundi këngën “Diaspora” në bashkëpunim me Granit Ismajlin.

Shtuar më 03/07/2020, ora 22:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori