Bashkëshorti feston ditëlindjen, Jonida Shehu e uron me këto momente speciale (VIDEO)
Jonida Shehu ka ndarë së fundmi një llogarinë e saj një nga momentet më të bukura ku shfaqet së bashku me familjen rreth tryezës dhe tortës së ditëlindjes së bashkeshortit.

“Qirinjte u ndezen e u fiken 20 here ne te gjitha gjuhet e [email protected]_tsif i fiku vetem heren e pare.Happy Birthaday Albito❤”, ka shkruar moderatorja krah postimit ku duket se vogëlushja e familjes, Kristal është ajo që është gëzuar më shumë.

Kujtojmë se gjatë kësaj kohë Jonida ka lajmëruar se shumë shpejt do të rikthehet në ekran me një format të ri televiziv, pas një periudhe disa mujore shkëputjeje prej tij.


Shtuar më 13/10/2020, ora 18:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori