Bashkëjetesa treshe e missit shqiptar, lind fëmija i shumëpritur
Duket se më në fund ka ardhur në jetë Luciferi, fëmija i ish-missit shqiptar Egla Harxhit dhe dy partnerëve të saj.

Aventura e “Miss Albania 2007”, Egla Harxhit, me fotografin nisi kur morën vendimin të braktisin Parisin për të nisur jetë të re në Shqipëri, ku planifikojnë të ndërtojnë Principatën e Libofshës.

Çifti ka folur shpeshherë për bashkëjetesën treshe , të vërtetën e burgut të fotografit në SHBA, dhe ku e gjejnë sigurinë në realizimin e projektit të tyre, që shumë e shohin si aventurë e marrëzi.

Por tashmë që në jetën e treshes së famshme ka ardhur në jetë duket se gjithcka do ndryshojë. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 23:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori