Barbara-Pato, mos i erdhi fundi dashurisë?
Alexandre Pato dhe Barbara Berlusconi
Pas një sezoni jo të mirë në futboll dhe lëvizjes së tij, duket se fati i keq po ndjek Paton edhe në dashuri. Sipas la Gazzetta dello Sport marrdhënia e tij me Barbara Berlusconin është drejtë fundit ose mund edhe të ketë përfunduar.

Këtë gjë e tregon edhe fakti se gjatë së dielës së shkuar Barbara e ka kaluar kohën në Sainkt Moritz ndërsa Pato ka shkuar në San Siro. /albeu.com/


Shtuar më 01/09/2012, ora 13:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori