Barbados, Rihanna tregon artin e trupit (FOTO LAJM)

Për shumicën e njerëzve plazhi është një vend ku merr rreze dielli dhe lahesh në det, por jo për këngëtaren Rihanna. Duke përfituar nga disa ditë pushimi nga turi i saj botëror, 25-vjeçarja ishte në plazhet e Barbadosit ku realizoi një tjetër set fotografik me bikini.

Pas pozave të shumta, Rihanna shijoi detin me një motor uji së bashku me miqtë e saj të vendlindjes. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2013, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori