Banorët shpërthejnë në post Big Brother : Ju q**** r*** (FOTO LAJM)

Big Brother Albania
Ky BigBrother ka qenë më me polemika se cdo edicion tjetër. Shumica prej banorëve të këtij viti janë shprehur kundër produksionit dhe kanë qenë të pakënaqur për eliminimin, për lojën, apo me akuza për favorizime.

Por këtë herë, në mbrëmjen e fundit për ta, banorët nuk kanë arritur të përmbahen dhe kanë shpërthyer në akuza dhe sharje ndaj produksionit.

Menjëherë sapo kanë përfunduar xhirimet e “Post Big Brother”, Enida dhe Marjusi kanë publikuar në rrjetet sociale një deklaratë, ku e quajnë produksionin të dështuar.

Edhe “Post BB” e bëtë ashtu siç donit vetë. E dinim shumë mirë që ju vendosnit për çdo gjë (për daljet, për fituesit, për zënkat). Por se s’do na linit me fol çfarë mendonim, s’na e priste mendja. Program i dështuar”, shkruan cifti në Instagram.

Është diçka personale e jona me programin… Asgjë me banorët. Produksion ro*sh”, shkruhet në postime. “Ju q*** robt Big Brother 9”, shkruan çifti në Instagramin e tyre të përbashkët.

Çfarë të ketë ndodhur me Post Big Brother? /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori