Banderas, romancë e re me Sharon Stone?
Sipas thashethemeve më të fundit që qarkullojnë në mediat rozë, flitet se ndërmjet aktorëve Sharon Stone dhe Antonio Banderas ka nisur një romancë e re.

Ende asgjë nuk është konfirmuar nga të dy palët, ndërsa koha do ta tregojë. Burime jo zyrtare nga miqte e tyre thonë se të dy kanë nisur planifikimet për pushime.

Ndërkaq, s'ka kaluar shumë kohë që Banderas është ndarë nga Melanie Griffith, por mediat amerikane thonë që ai tashmë ka gjetur një zëvendësuese. Lidhja deri më tani nuk është bërë publike, për shkak të respektit që ka Banderas për ish bashkëshorten. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2014, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori