Banderas dhe Griffith pranë vajzës
Banderas dhe Griffith i dhanë fund vjet një martese 18 vjeçare, por ata janë bërë bashkë në një ditë teksa kanë festuarbashku me vajzën maturante.

Prindërit të cilët ndjehen krenarë për të bijën, janë bërë së bashku të tre për të festuar këtë ditë të shënuar. Dhe nga fotot që ka postuar aktorja tregohet qartë se ceremonia e diplomimit të vajzës së tyre Stela, ka bërë bashkë për një ditë Melanie Griffith dhe Antonio Banderas. /albeu.com/

Shtuar më 10/06/2015, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori