Balloja përrallore e G20-ës (FOTO LAJM)

Qeveria ruse organizoi një festë madhështore në nder të liderëve botërorë që marrin pjesë në Samitin e G20-ës në Shën Pterburgut. Në një kohë kur po diskutohet për një temë të nxehtë si Siria, Obama, Putin, Cameron $ Co kanë gejtur kohë edhe për show dhe mesa duket nga fotot janë kënaqur jo pak... /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2013, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori