Balerina shqiptare tregon herën e parë: E bëra dhuratë
Isida Mollaymeri është një nga balerinat shqiptare më të komentuara.

E njohur për tipin moskokacarës dhe karakterin provokues. balerina foli për herën e saj të parë që ka kryer marrëdhënie.

“Unë e kam bërë dhuratë për ditëlindje… meqë ishte një gjë për t’u bërë dhe meqë ishte e çmuar, ia kam bërë dhuratë të dashurit,”- tregoi Isida duke qeshur.

Kjo shkaktoi të qeshura në studion e "Flakë Fare". /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2018, ora 20:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori