Balerina e njohur Alba Hoxha bëhet nuse, shikoni si duket (FOTO LAJM)

Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë sot nuse për herë të parë. Alba është shfaqur mbrëmjen e sotme në sfilatën e "Ami Event" dhe të gjithë sytë ishin tek ajo.

Për Albën, "Ami Event" kishte zgjedhur një fustan tepër elegant të koleksionit të ri të vitit 2019.

Alba shkëlqente teksa ecte në pasarelë me fustanin e bardhë të qëndisur, të gjatë e të mbyllur në pjesën e sipërme shkruan xing.al.

Balerina sfiloi edhe me lingerie të bardha duke u transformuar në pak minuta nga elegante në një femër super seksi në sfilatën e "Ami Event".
Shtuar më 01/12/2018, ora 22:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori