Baby G bashkëpunimin me Chris Brown? (FOTO LAJM)

Këngëtarja Baby G që së fundmi është përfshirë në një përleshje fizike me modelen Bleta Gashi ka publikuar disa fotografi të lëndimeve që ka marrë.

Por pas sherrit ajo duket se ka bërë një deklaratë se do të bashkpunojë më një nga këngëtarët më të njohur.

“Unë e dua punën që bëj, i dua fansat e mi dhe dua që ta bëj Shqipërinë dhe Kosovën krenare.

Gjithsesi kush ishte gati për një këngë më Chris Broën? Po punoj kudo që shkoj!”, shkruan Baby G sipër fotos.

Të jetë e vertëtë? /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2018, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori