Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Babastars: Së shpejti në treg “High 4”
Një nga grupet muzikore më të njohura në vend Baba Stars, pas sukseseve të tri këngëve High, do të vazhdojnë edhe me ‘High 4’ e cila do të publikohet shumë shpejt.

Kështu të paktën ka rrëfyer Skivi, i cili ka thënë se kjo këngë ishte iniciativë e Getit.

‘Kënga është realizuar para një muajit, dhe ishte iniciativë e Getit, ku shumë shpejt e kemi realizu me një ekip tejet të madhe’, ka thënë ai.

Rikujtojmë se ishte viti 2012 kur doli për herë të parë kënga “High 1” dhe pas saj u hodhën në treg edhe dy këngët e tjera të cilat korrën menjëherë sukses. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori