Babastars poezi për Noizyn
BabaStars dhe Noizy duket se nuk kanë të ndalur. Ata vazhdojnë të hedhin kunja për njëri tjetrin, madje edhe duke kushtuar poezi.

Ledri Vula, këngëtari repist nga Kosova e që është pjesë e grupit "Babastars" ka publikuar një "poezi" në faqen e tij të Facebook-ut, kushtuar Noizyt.

Kjo poezi mban fjalë mfjaft ofenduese ku mes tjerash Ledri e quan Noizyn "peder".
Shtuar më 07/05/2012, ora 21:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori