Baba i kujdesshëm për Ajkën? Këto pamje thonë shumë për Bes Kallakun (VIDEO)
Bes Kallaku para disa muajsh është bërë babai i një vogëlusheje me emrin Ajka.

Por sa kujdeset Besi për vogëlushen e tij? Dihet botërisht se baballarët janë shumë më pak të kujdesshëm për fëmijët se nënat.

Mesa duket edhe tek Besi ndodh e njëjta gjë. Ai së fundmi ka postuar një video gazmore ku një fëmijë i vogël rrëshket ne një fushë bari, ndërsa nëna e tij përpiqet ta ndalojë.

Nga ana tjetër babi i të voglit duket prapa tyre me një gotë birrë në dorë dhe nuk e çan kokën fare.

"Me shkatrro ai me birre ne dore, qe duket sikur thote: He e kape???" shkruan me shaka Besi.

Ndoshta kjo video e pasqyron më së mirë Besin si baba...Apo jo Besi? /albeu.com/


Shtuar më 17/10/2018, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori