Akuzat për shpenzimet marramendëse, vajza e Majlindës s'e prish fare terezinë

Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuara në media dhe ka tërhequr shpeshherë vëmendjen.

Pak kohë më parë në media u bë i ditur lajmi se ajo ishte nisur drejt Belgjikës, nga ku dhe hedh shpesh fotografi në Instagramin e saj shkruan Albeu.com.

Vetëm pak kohë më parë ajo u vendos në shënjestër të rrjetit ku akuzonin faktin se vajza e Majlindës kishte shumë rroba dhe çanta të shtrenjta dhe burimin e këtyre parave.

Gjithsesi Kejda se prish fare terezinë dhe vazhdon të hedhë fotografi nga Belgjika, si gjithnjë e kuruar dhe shumë e kujdesur për veshjen.
/albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 23:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori