Autori i "Game Of Thrones" tregon kur do të vijë fundi i serialit të bujshëm
"Unë do të doja ta kisha shkruar këtë libër katër vjet më parë, por unë jam i ngadaltë," thotë shkrimtari për vëllimin e 6 "Erërat e Dimrit".

Game of Thrones 'George R.R. Martin - ende është duke shkruar librin e tij të gjashtë (nga shtatë) thotë se fundi do të jetë shumë kompleks.

Ai u shpreh këtë herë se ndihej keq që suksesi po ecën më shpejt sesa shkrimet e tij pasi njerëzit mezi po presin fundin e këtyre vëllimeve dhe në anën tjetër, serialit.

Martin ka korrur suksese të shumta me vëllimet e tij. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 16:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori