Aurelën e vënë në siklet: Pse nuk martohesh me Endritin?
Pëlqej
Modelja e njohur shqiptare dhe një nga fotografët më të vlerësuar Endrit Mërtiri për vite me rradhë kanë pasur një marrëdhënie mjaft të ngushtë miqësore.

Madje, ata e kanë cilësuar njëri-tjetrin motër e vëlla.

Në rrjetet sociale ata kanë ndarë disa foto profesionale siç gjithmonë jemi mësuar të shohim.

Por ketë herë një komentuese kureshtare i ka drejtuar Aurelës një pyetje paksa të pavend.

‘Pse nuk martoheni bashkë’ pyet ajo në foton ku Endriti mban në krah Aurelën.

‘Sepse është im vëlla’ është kundërpërgjigjur modelja duke bërë kështu dhe vajzën të pendohet dhe më pas ka shpjeguar se pyetja lindi ngaqë të dy shkojnë fizikisht shumë. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2018, ora 23:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori