Aurela, vajzën e vogël e lë në shtëpi, të madhen me vete në palestër (FOTO LAJM)

Është një nga personazhet më karizmatikë dhe të dashur të ekranit dhe botës së muzikës, e cila përveç talentit, spikat edhe për origjinalitetin që e karakterizon në mënyrën e të thënurit të gjërave dhe jo vetëm.

Edhe kur bëhet fjalë për stërvitjen dhe angazhimin që ajo tregon ndaj palestrës, nuk ka sesi të mos e shoqërojë e vogla e saj Grace.

Abigail është ende e vogël por për vajzën e madhe, Grace, është koha e përshtatshme për të vënë trupin në lëvizje në mënyrë të zgjuar.

Nga video-ja e postuar nw rrjetin e saj social Insagram, duket qartë se këngëtarja është duke u stërvitur seriozisht dhe me gjithë shpirt. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2018, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori