Aurela Hoxha shfaqet shumë ndryshe me stilin e viteve '50
Pëlqej
Modelja e famshme nga Shqipqria, Aurela Hoxha gjithmonë di të shfaqet joshëse.

Modelja dhe aktorja duket se ka bërë një fotosesion të ri të përshatur me modën e viteve 50'.

Ajo shfaqet bardhë e zi dhe mjaft provokuese në parvasin e dritares me një aparat fotografik në dorë.

Aurela Hoxha edhe një herë ka treguar linjat e saj trupore me bodyn që ka zgjedhur të veshi. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori