Aurela Hoxha pjesë e një filmi?
Aurela Hoxha po na surprizon dita ditës me projektet e saj në fushën e modës dhe jo vetëm, ndërsa tashmë duket se do të jetë pjesë e një filmi.

Bukuroshja nuk na ka zbuluar asnjë detaj më shumë, përpos një fotoje të cilën e ka postuar në Instagram.

Bashkangjitur fotos në fjalë ajo ka shkruar: "Kur xhirohej një film... #soon @rezartagalica e lumtur që të njoha e punova me ty, shihemi shpejt në Tiranë". /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori