Aurela Hoxha nuk ndalet, shfaqet seksi për festa (FOTO LAJM)

Modelja Aurela Hoxha, di gjithmonë si të jetë në qëndër të mediave rozë.

Këtë herë ajo shfaqet tejet seksi me një veshje të kuqe.

Jo të pakta janë rastet kur Aurela, shfaqet për ndjekësit e saj provokuese dhe tërheqëse.

Me foton e fundit ajo ka marrë mjaft pëlqime dhe komente nga fansat e saj. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2017, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori